Cynthia Verswijvel - Cornelissen

Managing director

E-mail: cvc@pacauto.be

Tel: +32 14 25 82 88

Guido Verswijvel

Co-Owner

Eddy Faes

Accountancy & Administration

E-mail: eddy@pacauto.be

Tel: +32 14 25 82 83

Bart Op de Beeck

Purchase & Sales

E-mail: bart.odb@pacauto.be

Tel: +32 14 25 82 86

Hilde Jacobs

Purchase & IT

E-mail: hilde@pacauto.be

Tel: +32 14 25 82 84

Dick Graus

Key Account manager Nederland

E-mail: dick@pacauto.be

Tel: +31 655 168 222

Jeroen De Laet

Key Account manager België

E-mail: jeroen@pacauto.be 

Tel: +32 475 27 57 96

Viktor Claes

Account manager België

E-mail: viktor@pacauto.be

Tel: +32 472 86 66 29

Marc Op de Beeck

Internal sales, logistics & operations

E-mail: marc@pacauto.be

Tel: +32 14 25 82 82

Please reload

The Team

© 2019 PACAUTO NV. - BOUWELVEN 13 - 2280 GROBBENDONK

PACAUTO NV / SA

Bouwelven 13

2280 Grobbendonk

Antwerpen

Belgium

 

 

Tel: (+32) 014 25 82 82

Fax:  (+32) 014 22 34 43

Open / Closed: 

Ma - Do : 08u30 - 17u

Vrij : 08u30 - 15u30

Za - Zo : Closed